Biletul de 10.000 de lei salvat de un gol în minutul 5 de prelungiri!

februarie 14, 2018

cambridge fans blog

Trei meciuri premium pe bilet, două din Liga Campionilor și unul din Liga Europa, și un maraton de partide din Ligue 2 și Championship ale Angliei a avut norocosul jucător Casa Pariurilor din Oltenița.

A mizat 250 de lei pe un bilet cu 16 meciuri în total în care a ales de fiecare dată șansa dublă.

A fost un deznodământ fericit cu emoții din plin la meciul Chesterfield – Cambridge. A ales pentru această partidă victoria oricărei dintre echipe pentru o cotă de 1.32. La pauza meciului, scorul era de 1-1, iar până în minutul 67 s-a făcut 2-2.

De aici au început emoțiile adevărate. Golul salvator a venit abia în al cincilea minut de prelungiri. Cu el, a ajuns și câștigul de 10.549 de lei, micșorat de la peste 14.000 din cauza unui meci amânat.