Curaj de duminică. Patru meciuri și o încasare de peste 48.000 de lei

noiembrie 8, 2017

constanta ciresica

Pentru un jucător Casa Pariurilor din Constanța ziua de duminică a fost una în care s-a hotărât să parieze pe un bilet 3.900 de lei și să mizeze pe victoriile a patru echipe.

Cotele nu au fost deloc unele „sigure”. A avut pe bilet victoria celor de la Plzen pe teren propriu cu Slavia Praga, cota 2.15, 2 solist la Pogon – Legia pentru 2.30, și pentru 1.60 victoriile lui Marseille și Benfica, împotriva lui Caen, respectiv Guimaraes.

Dacă Marseille s-a impus fără probleme cu 5-0, iar Benfica a condus cu 3-0 pentru ca în final să se impună cu 3-1, pentru celelalte două meciuri au fost ceva emoții.

Viktoria Plzen a câștigat cu 1-0 meciul de pe teren propriu cu Slavia după un gol venit în minutul 79, iar Legia, deși a deschis scorul în prelungirile primei reprize, s-a văzut egalată în minutul 62, pentru ca din minutul 77 să se desprindă din nou iar în minutul 83 să stabilească scorul final.

PIN Bilet: 110934528401