Doar un leu pariat și 3 super-cote = 4.416 lei!

noiembrie 7, 2017

cehu silvaniei

Din Crișana, Cehu Silvaniei, vine unul dintre cele mai interesante bilete ale săptămânii.

Jucătorul Casa Pariurilor „a riscat” un leu pe trei evenimente cu super-cote: Austria Lustenau – Liefering, Astra – CSU Craiova și Orleans – Sochaux. La toate a ales să parieze că ambele echipe vor marca în fiecare repriză iar cotele pe care le-a prins au fost de 10.00, 24.00 și 19.00.

La asemenea cote, bineînțeles că nu au lipsit și emoțiile.

La meciul din Austria, Lustenau a deschis scorul repede, în minutul 6, și a fost egalată de Liefering în minutul 34. La pauză era bifată prima repriză, iar în partea secundă, Liefering a marcat trei goluri în minutele 68, 77 și 80. Lipsea încă un gol marcat de gazde în a doua repriză, reușită venită din penalty, în minutul 87. Meciul s-a încheiat 4-2 pentru oaspeți.

La partida din Liga I, Astra – CSU Craiova, oaspeții au deschis scorul din penalty în minutul 5, iar egalarea a venit repede, în minutul 8.  Craiovenii au marcat repede și în a doua repriză, în minutul 48, iar Dandea a adus un punct pentru Astra abia în minutul 79.

În divizia secundă franceză, Orleans – Sochaux s-a încheiat cu scorul de 3-3 după ce la pauză a fost 2-2. Ambele goluri din repriza doua au fost marcate din penalty, de gazde în minutul 55, iar de oaspeți doar în minutul 86.

Biletul a fost bifat și un câștig de 4.416 lei a fost încasat în Cehu Silvaniei. Felicitări!