Cum să câștigi 6.057 de lei cu 10 lei investiți și doar 3 cote!

octombrie 23, 2017

bilet campulung

Din Câmpulung vine cel mai inspirat parior de duminică. A investit doar 10 lei într-un  bilet pe care a ales doar trei meciuri.

Cotele lui au fost de 8.00, 6.00 și 13.

A ales să mizeze pe goluri multe la toate cele trei partide. Câte 5+ goluri la Astra – Voluntari și FCSB – Timișoara, iar la Udinese – Juventus a ales chiar 6+.

Aproape că nu a avut nicio emoție pentru un câștig de 6.057 de lei.

La primul meci, Astra – Voluntari, încheiat cu scorul de 2-3, s-au înscris cele 5 goluri încă din minutul 67.

La al doilea meci, Udinese – Juventus, s-au marcat chiar 8 goluri, iar cele 6 de care avea nevoie jucătorul din Câmpulung au fost înscrise încă din minutul 59.

La ultimul meci, FCSB – Poli Timișoara, bucureșenii s-au impus cu scorul de 7-0, iar primele 5 goluri s-au marcat până în minutul 61 al meciului.