Când totul se leagă, 18 meciuri sunt bifate pentru un câștig de peste 12.000 de lei

septembrie 19, 2017

bilet saveni botosani

În Săveni, Botoșani, un jucător Casa Pariurilor a decis să mizeze în acest week-end pe 18 meciuri din cele mai puternice cinci campionate ale Europei plus Liga 1.

A mizat suma de 40 de lei pe un bilet simplu și a încasat apoi 12.026 de lei. A ales 12 soliști și șase meciuri cu X2. Trei dintre acestea s-au terminat remiză.

Poate cele mai mari emoții i-au fost provocate de una dintre cele mai mici cote de pe bilet: 1.27 pentru victoria Barcelonei la Getafe. Catalanii s-au impus cu scorul de 2-1 după ce au fost conduși la pauză iar golul victoriei a fost marcat de Paulinho în minutul 84.